O nás

Lékárna U svaté Terezie má v Náchodě již dlouholetou tradici. Svého času se jednalo o jedinou fungující lékárnu ve městě. To si uvědomuje i současný majitel a lékárník v jedné osobě a „lékárnu na rohu“ nebo též „starou lékárnu“ po krátké pauze v roce 2015 opět obnovuje.

Nyní je tedy lékárna nezávislá a pokračuje v duchu tradičních lékáren. Naší vizí je být lékárnou, kam se každý rád vrací pro úsměv a radu od svého oblíbeného lékárníka. Navíc je pro nás důležité sledovat moderní trendy a naplňovat tak požadavky čím dál lépe informovaných zákazníků a pacientů. S tím je i spojen náš záběr do nejnovějších léčivých přípravků, ale i do přírodní a jiné léčby (např. homeopatika, Bachovy květové esence, Schüsslerovy tkáňové soli). Naší další specializací je i oblast zdravotnických prostředků a zdravotních pomůcek. Od roku 2017 spolupracujeme s řetezci lékáren Pilulka jako jejich partnerská lékárna.

Mgr. Lukáš Koblasa
Mgr. Lukáš Koblasavedoucí lékárny
Zabývá se alternativní a přírodní léčbou. Ve volném čase ho můžete najít v loutkovém divadle, nebo ve výtvarném kroužku. Rád také čte knihy o všem možném.
Mgr. Barbora Vašatová
Mgr. Barbora Vašatoválékárnice
Zabývá se kosmetikou všeho druhu. Ráda pomůže každé mamince s jejím miminkem. Toho času na mateřské dovolené.
Mgr. Marie Macháčková
Mgr. Marie Macháčkoválékárnice
Dříve působila v nemocniční lékárně v Rychnově n. K. Odbornice na homeopatii. Ve volném čase ji najdete na její zahradě za domem.
Zdeňka Klimešová
Zdeňka Klimešováfarmaceutická laborantka
Dlouhodobě působila v lékárně v Rychnově n. K. Odbornice na zdravotnické pomůcky a zdravotní materiál. Ráda sbírá byliny a umí s nimi pracovat.